Hakkımızda

Doğa, barındırdığı zenginlikler ile insanlarda pozitif duygular yaratmaktadır. Şehirler geliştikçe her geçen gün doğadan daha da uzaklaşıyoruz. İş olanakları, yaşam koşulları bizi şehir merkezlerinde yaşamaya mecbur bırakıyor ve şehirler kalabalıklaştıkça bizler doğal yaşamı git gide unutuyoruz. Peki kısmen de olsa doğayı yaşam alanlarımıza taşıyamaz mıyız?

İşte bu fikir ile yola çıktık ve doğanın bize sundukları ile ürünler tasarlamaya başladık. Doğal ağaç kütüklerini, odun ve ağaç köklerini kullanarak her biri farklı tasarım ve hikayeye sahip mobilya ve dekorasyon ürünleri üretiyoruz. Hem sağlamlık hem de estetik olarak ev ve mekan dekorasyonunda yer almakta çok gecikmiş olan doğal ahşap ve kütükleri, yakılmaktan, atıl durumda kalmaktan kurtarıyor ve yüksek kalite ürünlere çeviriyoruz.

Odywood, 2014 son çeyreğinde kurulmuş, odun, kütük, ve ağaç parçalarından özel tasarım ürünler üreten bir online mobilya dekorasyon markasıdır. İnce işçilikler ile işlenen ağaçları yine ince işçilikler ile özel olarak üretilmiş metaller ile birleştirip ortaya eşsiz ürünler çıkarmaya gayret ediyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Ürünlerin hiçbiri için ağaç kesimi vb. doğaya zarar verecek işlemler yapmıyoruz. Tamamen kurumuş ağaçlar, budama sonrası çıkan dal ve odunlardan, paletlerden ürünlerimizi hazırlamaktayız. Bu yüzden bazı ürünler sınırlı sayıda olup seri üretimleri bulunmamaktadır.
2018 © ODYWOOD Tüm hakları saklıdır.