Hakkımızda

 
Doğa, barındırdığı zenginlikler ile insanlarda pozitif duygular yaratmaktadır. Şehirler geliştikçe her geçen gün doğadan daha da uzaklaşıyoruz. İş olanakları, yaşam koşulları bizi şehir merkezlerinde yaşamaya mecbur bırakıyor ve şehirler kalabalıklaştıkça bizler doğal yaşamı git gide unutuyoruz. Peki kısmen de olsa doğayı yaşam alanlarımıza taşıyamaz mıyız?

İşte bu fikir ile yola çıktık ve doğanın bize sundukları ile ürünler tasarlamaya başladık. Odunları, kütükleri mümkün olduğunca az işleyerek evimizde, ofisimizde kullanabileceğimiz işlevsel ve dekoratif ürünler hazırlıyoruz.

Odywood, 2014 son çeyreğinde kurulmuş, odun, kütük, ve ağaç parçalarından özel tasarım ürünler üreten bir markadır. Ağaç parçalarının yanı sıra özel tasarım ve sıradan olmayan metal ürünler üretmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Ürünlerin hiçbiri için ağaç kesimi vb. doğaya zarar verecek işlemler yapmıyoruz. Tamamen kurumuş ağaçlar, budama sonrası çıkan dal ve odunlardan, paletlerden ürünlerimizi hazırlamaktayız. Bu yüzden bazı ürünler sınırlı sayıda olup seri üretimleri bulunmamaktadır.
2018 © ODYWOOD Tüm hakları saklıdır.