Ayvalık'ta gezilecek yerlere bir yenisini ekleyin

Ayvalık'ta gezilecek yerlere bir yenisini ekleyin

Her yıl binlerce tatilcinin ziyaret ettiği, her sokağı ve her köşesi yeni sürprizlerle dolu Ayvalık, bildiğimiz Ege kasabaları arasında ayrı bir enerjiye sahiptir. Küçük bir ilçe olmasına rağmen her ziyarette daha önce keşfetmediğiniz ya da yeni açılmış bambaşka bir kasabadır Ayvalık.

Ayvalık'ta gezilecek, görülecek yerler denilince bir çok blog ve makalede Ayvalık bölgesinin ikonlaşmış yerlerinden bahsedilmektedir. Sahilleri, kumsalları, koyları, otelleri, doğal güzellikleri ve restoranları derken keşfedilmeyi bekleyen bir çok gezilecek yerden bahsedilmemektedir.

Söylediğimiz gibi Ayvalık sürpizlerle dolu bir ilçe, bir çok farklı tasarım, el işçiliği hatta bir çok büyük markaya sessizce ev sahipliği yapan büyüleyici bir bir ilçe.

Bu zenginlik içinde bir de Odywood markası yer almaktadır. Odywood, Balıkesir Ayvalık'ta kurulmuş, kütük, doğal ahşap ve metallerden özel tasarım mobilya trendinin öncülerinden bir tasarım markasıdır. Kurulduktan kısa süre sonra tasarımlarına, önce Türkiye'nin bir çok bölgesinden sonrasında Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinden tasarımları ilgi görmüş bir markadır. İnteraktif bir marka olarak bilinen Odywood'un Ayvalık'ta bir çok tasarımını inceleyebileceğiniz bir showroomu bulunduğunu biliyor muydunuz? Daha önce benzerini görmediğiniz mobilya ve dekorasyon tasarımları, ince ve özenle işlenmiş metal ve ahşap tasarımları Odywood Ayvalık showroomda canlı canlı inceleyebilir beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Hatta Ayvalık'a turistik olarak gelmişseniz dahi beğendiğiniz ürünü yutiçinde ya da yurtdışında nerede olursanız olun satın alacağınız ürünü kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Ayvalık'a ziyarete geldiğinizde Odywood imzalı ürünleri yakından incelemek için Bullandmetal & Odywood mağazasında bir kahve içmeye bekliyoruz.

Mağaza Nerede?
Odywood Ayvalık showroom konumu için tıklayın.

Yorumunuzu bırakın