Doğal ahşap, kütük ve odunlar ile ev ve ofis dekorasyonu

Doğal ahşap, kütük ve odunlar ile ev ve ofis dekorasyonu

Dekorasyon, kısaca iç ve dış mekanları kullanışlı ve estetik bir biçimde dekore etme sanatıdır. Ev, iş yerleri, galeriler, mağazalar, alışveriş merkezleri ve daha birçok mekan ilk intibayı dekorasyon sayesinde kazanır. Kahve içmek için uğradığımız mekanlardan, zamanımızın çoğunu harcadığımız ofislere kadar insanın bulunduğu her yerde estetik ön plandadır.

Ağaç kütüklerinden sayısız dekoratif obje yapılmaktadır. Tabi ki kütük mobilya tasarımlarından en önemli etken kütüğün işçiliği ve titizlik ile işlenmesinde yatmaktadır.

1. Doğal Odunlar Halatlı Ağaç Lambader

2. Ceviz Ağacından Metal Ayaklı Kütük Masa

3. Mandalina Ağacı Kökünden Orta Sehpa

4. Doğal Ağaç Masa Lambası

5. Nadir Bulunan Sarmaşık Kütük LambaderDekorasyon yalnız bir ilgi alanı değil aynı zamanda bir prestij göstergesidir. Vakit geçirdiğimiz yerlerin özenli ve güzel olmasına dikkat ederiz. Yoğun iş saatleri, yorucu günlük rutinden sıyrılıp evimize geldiğimiz zaman huzur elde etmek için dekorasyondan faydalanırız. Çünkü farkında olmasak da etrafımızda bize estetik gelen şeyler ister istemez ruh halimizi de etkiliyor. Bu yüzden genellikle evimizi dekore ederken ahenk yakalamak ister ve uyumlu parçaları seçeriz. Yalnız evde değil, sıkça vakit geçirdiğimiz iş yerleri ve ofislerde de estetiğe önem veririz. Sıkıcı eşyalarla dolu bir ofis yerine daha renkli ve estetik bir iş yerinde çalışmayı tercih ederiz. Çünkü estetik ve verim arasında da güçlü bir bağ vardır. 

Yorumunuzu bırakın