Ege'den Dünyaya Yeni Trendlerin Yolculuğu

Dünyanın en önemli sektörlerinden biri olan mobilya sektörü, uzun yıllar büyük değişiklikler yaşanmadan, farklı markaların bir birine benzer tasarımları ile üretime devam etti.

Son 4-5 yılda dekorasyonu ve mobilya tasarımına, büyük bir atak ile yön veren yeni bir tarz, kendi içinde kollara ayrılarak adeta bir devrim yarattı.

Doğallığı korunarak işlenmiş kütükler, odunlar, ağaç dalları, ağaç kökleri ve farklı ağaç türlerinin bir çok parçasından, her biri özgün ve benzersiz ürünler tasarlanarak dekorasyon projelerinde yer almaya başladı.

Henüz bu yeni dekorasyon stili konusunda fikirler taze iken ikinci bir devrim bir çok kişinin daha önce adını duymadığı epoksi malzemesi ile yaşandı. Epoksi tasarımlar konusunda da

Bu yeni tarzın öncülerinden markamız Odywood, kısa zamanda ev ve mekanlar için ilham veren yenilikçi tasarımlar üreterek, yoğun ilgi gördü. Ağaç kütükleri, epoksi ve metal işçiliği ile ortaya çıkan benzersiz tasarımlarımız önce Türkiye sonrasında Avrupa ve Amerika'dan ilgi görmeye başladı.

Rustik tarzın modern çizgiler ile yeniden yorumlanmasından doğan bu neorustik mobilyalar ile dekorasyonda farklılık arayan herkesi Odywood'a bekliyoruz.

Yorumunuzu bırakın