Epoksi ile devrim niteliğindeki ilk tasarımlar

Epoksi ile devrim niteliğindeki ilk tasarımlar

Olympos Anahtarı Epoksi Sehpa
2020 yılı boyunca epoksi masa ve sehpa konusunda bir çok ilke imza atan Odywood ekibi, dünyanın en büyük epoksi masasından, farklı ver özgün fikirler ile üretilmiş aydınlatma tasarımlarına, farklı renklerin karışımı ile elde edilmiş özel renklere sahip modellere kadar sayısız tasarıma imzasını atmıştı.

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız ve klasik modellerin çok dışında, daha derin hikayelere sahip ve daha özgün fikirler ile üretilmiş modellere 2020'in son günlerinde satışa çıkardığımız Olympos Anahtarı epoksi sehpa ile hızlı bir başlangıç yaptık.

Olmypos anahtarı epoksi sehpa tasarımı ile başlayıp devam edecek olan yeni tasarım anlayışımızda doğal ağaç kütükleri ve epoksi reçine tabi ki öne çıkan detaylar olmaya devam ediyor. Ancak daha önceki modellerin aksine, bu kez doğal ağaç kütükleri, mitolojiden, dünya tarihine kadar önemli ve zamansız bir çok sembol ve deseni üzerine oyulmuş olarak şekilde epoksi ile ölümsüzleşiyor. 

Peki Olympos Anahtarı tasarımının hikayesi nedir?

Yunan mitolojisindende Zeus'un kilidi ve Olympos'un anahtarı olarak bilinen, dünyanın önemli mimarilerinde de yer verilmiş olan, gücün sembolü kilit deseni, daha önce de yoğun ilgi görmüş olan 3'lü epkosi sehpa tasarımımızda bambaşka bir şekilde kendini gösteriyor.

Olympos'un Anahtarı epoksi sehpa takımı şimdi tanıtıma özel fiyatı ile satışta. Havale indirimli fiyatlardan faydalanmak için 0553 150 93 39 numaralı Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi ve daha fazla görsel için Olympos Anahtarı epoksi sehpa sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumunuzu bırakın