Epoksi masa modelleri hakkında bilmeniz gerekenler

Epoksi masa modelleri hakkında bilmeniz gerekenler

Markamızın yıllardır ürettiği ve her geçen gün daha yüksek kalite standartları geliştirdiği epoksi mobilya tasarımlarında, kullanılan malzemelerin kalitesinin, işçilik, tecrübe ve iyi altyapının önemini daha önce de bir çok kez vurgulamıştık.

Epoksi, geçtiğimiz 5-6 yıl içinde mobilya ve aksesuar sektörüne hızlıca girmiş ve kısa sürede sayısız tasarım fikri ile buluşmuş yeni nesil bir malzemedir.

Epoksi, diğer malzeme türlerinden farklı olarak iyi işlenmediği ve yüksek standartlara sahip malzemeler ile üretilmediğinde kalitesini hemen gösteren bir malzeme türüdür.

Epoksi, kalite kalite değişen ve düşük kaliteye sahip olan türlerinin sararma, düşük parlaklık, matlık ve bulanıklık gibi olumsuz sonuçlar gösterdiği bir malzeme türüdür.

Günümüzde epoksi ile üretilmiş bir çok ticari ya da kişisel ürün görebiliyoruz. Ancak bunların hangi standartlarda ve ne profesyonellikte üretildiğini anlayabilmenin en iyi yollarından biri, şeffaf, içine herhangi bir renk katılmamış modellerdir. Hava kabarcığı, matlık, yeterli parlaklık ve şeffaflık elde edememe gibi hataları gösteren en iyi versiyonu şeffaf epoksi ile üretilmiş modellerdir.

Yıllar içinde yaptığımız çalışmalar ve dünyanın farklı üreticilerinden temin ettiğimiz yüksek kalite malzemeler ile Odywood olarak bu konudaki uzmanlığımızı yaptığımız şeffaf epoksi ürünlerde görebilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın