Epoksi masa ve sehpa ihracatında Türkiye'nin yükselen yıldızı Odywood

Epoksi masa ve sehpa ihracatında Türkiye'nin yükselen yıldızı Odywood

Dünyanın farklı sektörlerinde üretim faaliyetleri rutin bir döngüye girdiğinde, bu rutini bozan yenilikçi bir fikir hep üretilmiştir. Son bir kaç yıla kadar dünyanın mobilya sektöründe de uzun yıllardır radikal ve yenilikçi bir fikir çıkmamıştı. Geçtiğimiz yıllarda epoksi reçine isimli malzeme, Odywood gibi yenilikçi fikirler peşinde olan firmalar tarafından mobilya sektöründeki tasarımlarda yer almaya başladı. Bu yenilikçi fikir, sektörün alıştığı tasarımların çok dışında, yeni çağın stiline yön verecek bir tarz yaratmayı başardı. Bu yenilikçin tasarımlar kısa sürede tüketicinin yoğun ilgisini görmeyi başardı.

Son dönemin bu popüler malzemesi epoksiyi ustalıkla işleyerek özgün tasarımlar üreten Odywood, kısa sürede epoksi ile yapılmış mobilyalar alanında önde gelen isimlerden olmayı başardı. Epoksi ve doğal ağaç kütüklerinden üretilen masa, sehpa gibi tasarımların dünyada hızla talep görmesi ile yeni trendleri takip eden markalar ürün pörtföylerinde yer vermeye başladı.

Epoksi masa sehpa ve tasarımlarının ihracatında Odywood 

Yeni çağın tasarımı epoksi masa ve sehpalar Odywood'un usta işçiliği ile bambaşka bir kalite seviyesi yakaladı. Bu da Odywood'un kısa sürede ihracat alanında 17 ülkeden en çok tercih edilen markalardan biri olmasını sağladı. Bugün bu yeni trend mobilya anlayışına markaları altında yer vermek isteyen bir çok firma tercihlerini Odywood kalitesinden yana kullanmış oldu.

Yorumunuzu bırakın