Kurumsal firmalara epoksi tasarım fikirleri

Çağımız hızla değişirken, bir çok alanda zevkler, tarzlar ve tasarımlar da aynı hızda radikal değişimlerden geçiyor.  Ev dekorasyonu ve mobilya tasarımlarında hızla kendini gösteren epoksi reçine, bir çok farklı ve özgün fikirin ortaya çıkmasında büyük rol oynuyor.

Masa ve sehpa gibi ürünlerden başlayarak masa lambası, gece lambası lambader gibi ürünlerde de özgün tasarım beklentileri konusunda kendini göstermeyi başaran epoksi reçine, şimdi de kurumsal firmaların ürün tanıtım ve reklamlarında yer almaya başlıyor.

Bir süredir farklı ve özgün fikirler ile ürün ve hizmetlerini tanıtmayı hedefleyen firmalar, epoksi tasarımları tercih ediyor. 

Epoksi ile ürün tanıtım tasarımı nasıl yapılır?

Epoksi sıvı ve sertleştiricisi ile karışıp donduğunda tamamen sertleşen bir kimyasal olduğundan, bir çok nesne, ürün ve objeler içine hapsedilebilir bir yapıya sahiptir. Doğru üretim teknikleri ve usta ellerde cam gibi şeffaf ve parlak bir hale geldiğinden içine hapsedilmiş olan objeler kütle halinde bir camın içinde hapsolmuş gibi eşsiz bir görüntü sağlamaktadır.

Bu görüntü farklı ve alışılmışın dışında görüntü tüm ilgiyi üzerine çekebilme özelliği ile iyi ve dikkat çeken bir reklam fikri açısından benzeri olmayan bir uygulamadır.

Yorumunuzu bırakın