Kütük Masa Ve Doğal Ahşap Masa Ayak Modelleri

Kütük Masa Ve Doğal Ahşap Masa Ayak Modelleri

Gün geçtikçe daha fazla ev ve mekan dekorasyonunda tercih edilen kütük masa ve doğal ahşap masalar, her biri diğerinden farklı ve benzersiz olmaları ile dikkat çekiyor. Bir kütük masa aldığınızda bu masa doğal formu ve dokusu sayesinde sadece size özeldir. Doğal ahşap dışında diğer malzemelerden üretilmiş mobilyalarda eşsiz bir model etmek neredeyse imkansızdır. 

Tabi ki ağaç ve ağaç kütüklerinden üretilmiş bir masanın en önemli detayı işçiliği ve ağaç türünden gelen damar yapısı olsa da en önemli özelliklerden biri kütük masa ile uyum sağlayacak ayak modelidir.

Genellikle kütük masalarda metal ayak modelleri tercih ediliyor olsa da, bazı kullanıcılar tercihlerini ahşap tasarımlar tarafından yapmakta.

İnternet'te bir çok metal ayak modeli alternatifi mevcut. Ancak yinelenen paylaşımlar ve bir birine benzeyen binlerce model arasında kaybolmamanız için, siz kullanıcılarımıza özel çok tercih edilen bazı kütük masa ayak modellerini bu yazıda topladık.

Önemli Not: Kütük masa ayak modellerine referans amaçlı paylaşmış olduğumuz fotoğraflardaki ürünlerin bazıları temsilidir ve tarafımızdan üretilmemiş yabancı üreticiler tarafından üretilmiş ürünlerdir.

Yorumunuzu bırakın