Lüks Evlerde Odywood İmzalı Tasarımlar

Lüks Evlerde Odywood İmzalı Tasarımlar

Dünyamızda çağ hızla değişirken, tarzlar ve dekorasyon anlayışları da köklü bir şekilde değişiyor. Dünyanın mobilya anlayışı da bu değişime hızlıca ayak uydururken, Odywood markası ile alışılmışın dışında, özgün fikirlere sahip tasarımlar üreterek, tasarım mobilya alanında yeni ve heyecan verici ürünler stil sahibi kullanıcıların hayatına girmiş oldu.

Kısa süre içinde ev ve ticari mekanların dekorasyonlarında yoğun ilgi gören Odywood tasarımları bugüne kadar dünyanın 17 ülkesine gönderildi.

Amerikalı iş adamı Raul Maldonaldo, her detayı özenle dekore edilmiş luks evinin en özel detaylarında Odywood imzalı tasarımlara yer verdi. Son dönemlerin en poppüler ürünlerinden biri olan epoksi masa ve epoksi sehpa gibi epoksi reçine ile yapılmış ürünlerde, Odywood'un yüksek standartlardaki işçiliği ve epoksiden aldığımız eşsiz parlaklık ve şeffaflığı tercih etmiş oldu.

Bu luks ev için ürettiğimiz epoksi yemek masası, epoksi bahçe masası, epoksi zigon sehpa, epoksi gece lambası ve roots konsol ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 

Yorumunuzu bırakın