Özel tasarım epoksi toplantı masaları ile şirketinize yeni bir enerji

Özel tasarım epoksi toplantı masaları ile şirketinize yeni bir enerji

Gerek ekip görüşmelerinin, şirket stratejilerinin, gerekse iş anlaşmalarının gerçekleştiği en önemli noktalarından biri olan şirketlerin toplantı masaları.

Şirket yöneticilerinin de çok iyi bildiği bir şey varsa, şirketin iç dekorasyonu, dekorasyonda kullanılan renkler, tasarım detayları, ekibin mental sağlığı, psikolojisi ve motivasyonu için büyük bir öneme sahip. İnsan bilinci bulunduğu ortama, bu ortamdaki dekorasyon, mobilyalara ve renklere göre duygu yaratır ve bu yarattığı duygulara göre eylemleri gelişir. Alanında başarılı, büyük ve köklü firmalar, iç dekorasyonu, dekorasyonda kullanılan ürünlerin materyellerini, bu alanda profesyonel uzmanlar ile iş birliği içinde belirlemektedir. 

Şirketlerin toplantı odaları ve toplantı masaları, katılımcıların duygu durumları ve psikolojilerinin olumlu etkilenmesi açısından en önemli alanlardan biridir.

Bu kadar büyük önem taşıyan bir konuda, alıştığımız tasarımların dışına çıkmak, güçlü ve yenilikçi bir tasarıma vurmak her anlamda olumlu sonuçlar almamıza büyük katkı sağlamaktadır.

Odywood sadece bir masa üretmenin dışında, masalarda kullanılan ağaçlara, bu ağaçların hikayelerine ve temsil ettiği bilgiye önem göstererek, aynı zamanda şık, iddialı ve alışılmışın dışında toplantı masaları üretmektedir.

Genellikle tasarımlarda sıkça yer verdiğimiz zeytin ağacının özellikleri ve tarihtekiki yerini de bu aşamada büyük bir rol oymaktaktadır.

Tüm bu bilgiye bağlı kalarak, özgün ve farklı tasarımlar oluşturmakta sayısız seçenek imkanı sağlayan, sahip olduğu benzersiz görsel detaylar sayesinde dikkat çeken epoksi malzemesi ile zeytin ağacının hem görsel hem hikaye açısından zeytin yapısını kullanarak, size özel epoksi toplantı masaları tasarlıyoruz.

Yorumunuzu bırakın