Toptan epoksi masa ve sehpa satışı arayanların adresi Odywood

Toptan epoksi masa ve sehpa satışı arayanların adresi Odywood

Uzun bir süredir radikal bir yeniliğe ihtiyaç duyan mobilya sektörü, farklı tasarımlarla ufak nefesler alsa da, kararlı ve iddialı bir değişim gösterememişti. Masif ahşap mobilyaların popülerlik kazanması, doğal formlu kütüklerin mobilya ve aksesuar tasarımlarında kendine alan bulması ve ardından dahil olan epoksi reçine, mobilya sektörünün ihityaç duyduğu yeniliğe bir devrim tadında giriş yapmış oldu. Epoksi ve doğal ağaç kütüklerinin ortaya çıkardığı masalar, sehpalar, dekorasyonda yenilik ve özgünlük arayan tüketicinin tüm talebine çözüm getirmiş oldu.

Doğru teknikler ve gereken işçilik özeni ile üretilmesi durumunda eşsiz ve şık tasarımlar ortaya çıkaran epoksi, her biri özgün ve şık detaylara sahip modeller çıkmasını sağlamaktadır.

Odywdood ekibi olarak yıllar süren çalışmalar sonucunda, epoksili ürünlerden en şeffaf, en parlak ve yüksek standartlarda sonuçlar almayı başarırken, modellerimizin her birinde ilham veren detaylara ve ince işçiliğe yer verdik.

Mobiya sektöründe, özellikle epoksi masa ve epoksi sehpa modellerinin ciddi bir talep görmesiyle, yurt dışından ve yurt içinden yeni girişimcilerin ve mağazaların öncelikli tercihi haline geldi. Odywood olarak yüksek standartlarda ürettiğimiz epoksi masa, sehpa gibi tasarımlarda yurt dışı ve yurt içinden girişimciler ve mağaza sahipleri ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Toplu alımlarda faydalanabileceğiniz özel fiyatları, model detayları ve ihtiyacınız olan bir çok bilginin yer aldığı bayi kataloğumuzu özenle hazırladık. Online bayi kataloğumuzu 0553 150 9339 numaralı whatsapp hattımızdan isteyebilirsiniz.

 

 

Yorumunuzu bırakın